fbpx
May 25, 2019
  • 6:15 am Μεγάλη προεκλογική συγκέντρωση του Γιάννη Κωνσταντάτου χθες στην Αργυρούπολη
  • 9:16 am Ολοι οι συνδυασμοί και τα ονόματα των υποψήφίων του Δήμου Βάρης Βούλας Βουλιαγμένης
  • 8:31 am Δήμος Ελληνικού Αργυρούπολης – Όλοι οι συνδυασμοί και τα ονόματα των υποψηφίων
  • 7:46 am Μάθε που Ψηφίζεις, η εφαρμογή από το Υπουργείο εσωτερικών
  • 7:34 am Γλυφάδα: Οι συνδυασμοί και τα ονόματα των 411 υποψηφίων στις δημοτικές εκλογές

Ολοκληρώθηκε το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αντισφαίρισης για αγόρια και κορίτσια 14 και 10 ετών

Από την Τρίτη 30 Απριλίου έως και την Τετάρτη 8 Μαΐου οι εγκαταστάσεις του ΑΟΑ Ηλιούπολης φιλοξένησαν περίπου 500 παιδιά για το κορυφαίο τουρνουά τένις junior 14 & 10 ετών της χρονιάς. Οι θεατές είχαν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν πολύ ενδιαφέροντες αγώνες και να χειροκροτήσουν την προσπάθεια φερέλπιδων αθλητών και αθλητριών στις κατηγορίες αυτές από όλη την Ελλάδα.

Νικητές αναδείχτηκαν ανά κατηγορία οι παρακάτω αθλητές και αθλήτριες :
Κατηγορία Aγόρια 14 μονά
1. Χ. Σπύρου (ΟΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ)
2. Ε. Βασιλάκης (ΑΟΑ ΦΙΛΟΘΕΗΣ)
3. Β. Χόλμπαν (ΟΑ ΑΘΗΝΩΝ)

Κατηγορία Aγόρια 14 διπλά
1. Ε. Βασιλάκης (ΑΟΑ ΦΙΛΟΘΕΗΣ) – Α. Γραμματικούλης (ΟΑ ΦΟΙΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)
2. Γ. Δούσκος (ΑΟΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ) – Χ. Σπύρου (ΟΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ)
3. Σ. Ζερβός (ΟΑ ΣΟΥΔΑΣ) – Β. Χόλμπαν (ΟΑ ΑΘΗΝΩΝ)

Κατηγορία Κορίτσια 14 μονά
1. Α. Πήττα (ΑΟΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΦΙΤΟΣ)
2. Α. Ασλανισβίλι (ΑΟΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΣ.)
3. Α. Νοβρατίδου (ΑΟΑ ΟΙ ΡΑΚΕΤΕΣ)

Κατηγορία Κορίτσια 14 μονά διπλά
1. Ε. Καρανταλή (ΑΟ ΤΑΤΟΪΟΥ) – Ν. Παρετζόγλου (ΟΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ)
2. Ν. Ανεσιάδου (ΑΟΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΦΙΤΟΣ) – Α. Πήττα (ΑΟΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΦΙΤΟΣ)
3. Ε. Μουρούτσου (ΑΟΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ) – Β. Τρίγκα (ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ ΟΑ)

Κατηγορία Μικτά-Διπλά 14
1. Α. Πήττα (ΑΟΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΦΙΤΟΣ)– Α. Κουσαρίδης (ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ)
2. Κ. Ρήγα (ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ ΟΑ) – Ι. Κουτσογιάννης (ΟΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ)
3. Μ. Τσιρώνη (ΟΑ 3 ΒΗΤΑ) – Κ. Δημητρίου (ΟΑ 3 ΒΗΤΑ)

Κατηγορία Αγόρια 10
1. Α. Μιχαλακόπουλος (ΟΑ ΦΟΙΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)
2. Α. Ζαβουργιανός (ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ)
3. Α. Νούλας (ΟΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)

Κατηγορία Κορίτσια 10
1. Β. Λέκα (ΟΑ ΑΘΗΝΩΝ)
2. Ε. Πετσούλα (ΟΑ ΔΕΣΚΑΤΗΣ)
3. Δ. Μάνεση ( ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΑΟΑ)

Δες άλλες αθλητικές ειδήσεις εδώ

Άλλες ειδήσεις από την Ηλιούπολη εδώ

Νότια Προάστια 13 Μαϊου 2019

τενις
τενις
Τενις
Τενις
Τενις
Τενις

Εγγραφείτε στο Newseltter του Notiatoday.com
για να ενημερώνεστε πριν απ' όλους για ειδήσεις
& νέα της αγοράς που αφορούν
τα Νότια προάστια της Αθήνας

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Tα δεδομένα που θα μας στείλετε θα χρησιμοποιηθούν μόνο για την αποστολή newsletter και δεν πρόκειται να δωθούν σε τρίτους για κανένα λόγο.